Upozorňuji, že JÁ jsem schopná napsat cokoliv. Opravdu COKOLIV, tak se nezděste, jestli tu bude něco nekalého, nebezpečného či nechutného, nebo spoustu dalších ne....jo a ještě něco. Jděte se vycpat s reklamama, a odkazy na svůj blog si taky odpusťe, stejně je navštěvovat nebudu


Frýdek-Místek

30. května 2011 v 21:19 | Temaris |  ostatní
Táák, konečně doplužila ke svýmu blogu a KONEČNĚ sem napíšu nějaký článek.

Ve středu jsem se já s Vendou ulila ze školy, ale bohužel jsme se ulily jenom z angličtiny, ve které stejně dělám houby a z výtvarky, ve které navíc máme vážně suchapárnou,staromódní a samozřejmě starou ''paní učitelku''.Chech, jmenuje se Sumcová (už jsem naštěstí zapomněla, jaké má křestní jméno).Navíc měli spolužáci tři hodiny besedu o LOH v Londýně a pak jim odpadl tělák, takže jsme se fakt z ničeho neulily -.- .
Mno...šla jsem spát večer v deset a naprosto nepochopitelně jsem se probudila o půl čtvrté s tím, že jsem měla hlad.Pak jsem zase na hodinu usnula a probudila se zase s tím, že jsem měla hlad.Takhle to pokračovalo do sedmi, kdy jsem šla na záchod a zjistila, že mě ve skutečnosti bolelo břicho xD. Pak jsem šla snídat a otec se mnou šel vyzvednout Vendu, která se mnou měla jet autem do Frýdku-Místku vyzvednout si cenu za literární dílo. To dílo se jmenovalo Freya a její svět, kterou jsme většinou dělaly týden před uzávěrkou literárních soutěží.Nebylo to sice moc propracovaná kniha ale kupodivu jsme za ni získali 3.místo v české části soutěže(byla tam ještě mezinárodní, a ta se týkala Česka,Slovenska a Polska- já vím, velice mezinárodní).
Jeli jsme autem asi hodinu a půl a přitom ''četli'' Top Dívku. Ano, jsou tam kokotiny typu ''Jak vypadat, aby si tě už konečně všiml a nevypadat přitom jako kravka'' atd.atd.a na každé páté straně bylo jméno Justin Bieber(bobr).Venda jeho jméno upravovala lihovkou na Just FUJ! Byl tam i tradiční plakát s Just FUJem ale měl tam divný pozadí, takže tam moc nebyly vidět komentáře, které tam Venda dělala lihovkou .
Frýdek-Místek je oprandu malinké měskečko.Jeho centrum jsme ušli za 20 minut a přitom jsme nemohli najít restauraci ani hospodu, ve které bychom se mohli najíst.Nakonec jsme našli jídelnu, kterou jsme našli až v půl dvanácté, ale na vyhlášení cen za literární téma ''O čem sní hračky'' jsme měli být už ve dvanáct.Tak jsme se rychle najedli a šli na divadelní scénu Vlast. Když jsme tam vešli, všechna děcka v okruhu pěti metrů se na mě zadívalo jako na vetřelce xD. Venda mi furt žvatlala ''Cítíš tu nervozitu?'' Já většinou odpovídala, že se tak nejspíš cítila sama, protože lidi se tam vesele bavili =D.
Pořadatelky byly příjemné, vystoupení byla velmi zajímavá.Byla tam asi 5x taneční skupina Funky Beat, u které jsem nedokázala zařadit styl jejich tance a byl tam ještě akordeonový soubor asi o 6ti členech.Mno...moje jméno jako tradičně přečetly blbě,když jsme si vyzvedávaly s Vendou ceny a....to je celkem všechno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 venduleee venduleee | Web | 4. června 2011 v 17:37 | Reagovat

Chňá! ^_^ Frýdek Místek... článek super až na "žvatlala" (no dovol?!!!) a na odhalení totožností... někdy je možná lepší neuvádět celé jméno xP v případě Sumcové by z toho mohly nastat problémy (v tom druhém samozřejmě taky !! :D) takže tohle prosím opravit :) mno, vážně už se těším na další ročník soutěžě ;)

2 Papague Papague | Web | 18. června 2011 v 13:41 | Reagovat

He?! To jste mi místo zkráceného žvatlání na Facebooku tehdy nemohly poslat odkaz na tenhle článek? Pche. Ta lidská nevychovanost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama