Upozorňuji, že JÁ jsem schopná napsat cokoliv. Opravdu COKOLIV, tak se nezděste, jestli tu bude něco nekalého, nebezpečného či nechutného, nebo spoustu dalších ne....jo a ještě něco. Jděte se vycpat s reklamama, a odkazy na svůj blog si taky odpusťe, stejně je navštěvovat nebudu


Předsvatební...

7. ledna 2012 v 20:55 | TeeMalis |  příšerné pokusy o povídky
Tak tady začínám, zase, nějaký ten pokus o povídku, vlastně je to krátkej úvod. Hlavní hrdina je vyobrazen na záhlaví, takže tenhle příběh bude o tom, jak se dostal na mou zeď xD


...

"Ach bože! Co jsem komu udělal, že musím vzít tak... blbou, namyšlenou a zmalovanou blondýnu?" ptal se sám sebe Kain, když si zkoušel jeho černý a pěkně drahý oblek na svatbu. Na jeho svatbu. Samozřejmě mu ji domluvili rodiče. A samozřejmě to nebyli praví rodiče. On je vlastně nikdy v životě neviděl, byl totiž dítě z babyboxu. Paní Nějakéšílenědlouhépříjmení si najednou usmyslela, že chce dítě, ale byla no...neplodná, tak šla jednou okolo babyboxu, a tak se vlastně dostal do rodiny, u které si už nepamatuju příjmení.

Jak svoje rodiče "zbožňoval" když mu ovládali život.
Chtěl se od nich odstěhovat už v 18ti a plánoval si, že už je nikdy v životě nenavštíví, jenže....oba jeho nepraví rodiče a prarodiče a praprarodiče pocházeli z těch nejpočetnějších a nejaristokratnějších a všelijakých nej šlechtických rodů, že ho hodně brzy našli, díky značnému počtu konexí. Ne že by ho chtěli najít, ale velel tomu společenský řád.

Když ho rodiče vyzpovídali, co tam PROBOHA dělal, řekl jim popravdě, že šel studovat na univerzitu, ve které si chtěl vybrat obor kariérový poradce, jenže to nestihl, protože mu to NĚKDO překazil. Jak byl naivní. Jeho rodiče to samozřejmě pobouřilo, nebude vůbec vydělávat a jeho "rodiče" ho přeci nebudou podporovat!
Tak mu prostě jednoho dne, zčistajasna oznámili, že se bude muset ženit. Vlastně, řekli mu to včera. Teď je Kainovi 20 let a, jako každý 20ti letý se nechtěl vázat, jenže... jak mohl přesvědčit tvrdohlavé a naprosto tupě jednající rodiče? Nijak.
Nakonec tedy svolili, že mu dají 1 měsíc, aby si našel nějakou stálou přítelkyni, ale mělo to jeden velký háček. Kain byl gay takže si žádnou přítelkyni nenašel. Jeho rodiče to se vší samozřejmostí věděli, ale chtěli ho nechat trpět ten 1 měsíc a pak mu vybrali tu, co byla nejkrásnější, ale zároveň nejhloupější. Ano, ty sympatie byly vzájemné. On byl pro ně člověk, koho musí navíc a ještě k tomu povinně krmit, a oni pro něj příšerní rodiče, kteří mu neustále ztrpčovali život.

Poprvé to bylo, když mu bylo 15 a přistihli ho s jeho prvním klukem, jak se spolu líbali, u něj v pokoji, na posteli. To potom jeho otec všude rozhlásil, že je jeho syn buzna. Ano, Kain tedy poprvé zažil naprosté společenské opovržení. Léta se k němu nechtěl přiblížit žádný kluk, jako by měl mor, ale v tu dobu mu to vlastně bylo jedno, protože se kamarádil hlavně s holkama. Ty s ním hodiny dokázali diskutovat o tom, jestli se jim lesk na rty hodí k barvě vlasů. A byl to vždycky on, kdo vybíral jeho kamarádkám kluky. Na to měl docela pifku. Takhle spokojeně si lebedil mezi holkama až do 18ti, kdy se mu přece zastesklo po společnosti nějakého toho kluka. Ano, to proto se chtěl odstěhovat od rodičů a všech aristokratických ...cosi s nosem vysoko v oblacích. Ta univerzita byla jenom zástěrka. Jistě, sice chtěl jít na univerzitu, jenže jeho rodiče tak trochu zapomněli, že na univerzitu se jde až ve 20ti, kdy má maturitu a věci okolo toho za sebou.

Ale vraťme se ke svatbě...
...

"Vsadím se, že to byla první ženská, co čapli na ulici. Tak blbou ***** jsem v životě neviděl." říkal si v duchu Kain, když byl spolu s rodiči v jejich obrovském barokně vypadajícím obývacím pokoji a zrovna mu představovali jeho zbrusu novou snoubenku. Vypadala jako namyšlená, barbínkovitá zlatokopka, jenže to ona nebyla, protože měla velice prachaté rodiče pracující jako manažeři hvězd a prý velmi elegantního a bohatého bratra, co zrovna pracoval v reklamní agentuře. Přirozeně, Kaina spíš zajímal její bratr, než ona samotná, ale co se dalo dělat, musel si ji vzít, jinak by mu rodiče v životě nedali pokoj.
Kain se v pokoji opravdu nudil, kdo by neusnul nad konverzací stáčející se ke svatbě a jejích povinnostem. "Ještě jednou řeknou svatba a usnu" konstantoval v duchu Kain.
Nudil by se snad ještě hodiny, kdyby rázně skoro nerozbil dveře ON...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venduleee Venduleee | Web | 8. ledna 2012 v 13:56 | Reagovat

Předpokládám, že to dopíšeš. Až k té zdi. Ale jinak: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2 TeeMalis TeeMalis | 8. ledna 2012 v 16:35 | Reagovat

Díky :DDDD

3 Maka Maka | Web | 9. ledna 2012 v 18:10 | Reagovat

Ou jea, ať žije shonen-ai. Ráda si přečtu pokračování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama