Upozorňuji, že JÁ jsem schopná napsat cokoliv. Opravdu COKOLIV, tak se nezděste, jestli tu bude něco nekalého, nebezpečného či nechutného, nebo spoustu dalších ne....jo a ještě něco. Jděte se vycpat s reklamama, a odkazy na svůj blog si taky odpusťe, stejně je navštěvovat nebudu


Patří mi vůbec nějaká země?

25. března 2012 v 20:00 | TeeMalis |  Téma týdne
Tak dneska se trochu rozepíšu o druhém nápadu, co napadl moji hlavinku, když jsem si přečetla název TT "Moje země." Samozřejmě, ten první nápad měl průzračný název Česko, ale jelikož skoro o ničem zajímavém z Česka nevím, a z politiky a ekologie vím houby, napíšu o "mojí zemi" - doslovně.

Takže, patří mi vůbec nějaká země? Mám nějakou zemi? Vlastním nějakou zemi? Pokud nepočítám nějakou moji fantasmagorickou zemi zrozené v mé palici, tak teoreticky ne. Je mi 14, a nemám tolik peněz, abych si nějakou tu zem koupila. Ta zem, na které je postavený dům, ve kterém bydlím s rodinou...tak ta nepatří zrovna mě. Ta patří mým rodičům, kteří si ji pracně vydřeli. Takže dům odškrtávám ze seznamu věcí, po kterých chodím. Tak další v řadě je chodník celkově. Logicky vydedukuju, že ten nepatří mě, ale městu, ve kterém se zrovna nacházím. Škola...podlaha školy patří škole xD
Prostě každé místo kam šlápnu, někomu patří, bohužel. Zatím jsem v mém krátkém životě nešlápla někam, kde by to někomu nepatřilo.
Jsem nezletilá, nemám prachy = žádná zem mi nepatří.

Pokud chcete něco vědět o mé fantasmagorické, vysněné, ideální a nádherné zemi zrozené v mé divné, pubertální mysli, řeknu vám jedno. Jsem chladný realista, takže ne, žádnou imaginární zemi v palici nemám. Bude to i kvůli tomu, že mám palici plnou filozofických keců, chytlavých písniček (teď se pořád ozývá fantom z opery -_-) a ještě do ní musím nacpat učení.
Bylo by fajn mít nějaký svůj svět, kde by se dalo perfektně schovat před světem...ale bohužel stojím nějak moc pevně na zemi. Ta fantazie mi trochou chybí, a ráda píšu o obyčejných věcech. I zdroje mé inspirace a nápadů jsou vesměs prachobyčejné věci, které všichni vidí každý den (např. fén, psací stůl, hodiny, popelnice, občas sešit z fyziky xD atd. atd.).

No tak nic no, já bohužel nevlastním ani hmotnou, ani nějakou imaginární, utopickou a zchizofrenní zem. Jsem hrozně chudá, já vím...
(Tý jo, jak jsem kdy mohla napsat tak nechutně egoistickej článek?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hollows hollows | Web | 25. března 2012 v 20:31 | Reagovat

Řekla bych, že všechny tyhle 'věci' patří právě Zemi.

2 bridesmaid dresses bridesmaid dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 4:02 | Reagovat

hi from South Carolina! Just googled your posts. Actually visited your article, I'll email it along! :O Have a great day!
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama